תיירות טבעונית

החיים הפשוטים בהם הכל יכול להיות טבעי וללא כל כימיקלים או תוספים.. כמה זה נשמע לנו רחוק? מאוד! אך בפועל תתפלאו לדעת כי זה לא כל כך רחוק זה דווקא בסביבתכם…

בדרום הארץ (דימונה) מתגוררת קהילה שלמה – 'קהילת העבריים' אשר דוגלת באורך חיים בריא וטבעי המשלב אך ורק רפואה אלטרנטיבית ומתבסס על עקרונות חזקים של חיים קהילתיים וסטנדרטים מוסריים גבוהים. לשם כך הקימו חברי קהילת העבריים מוסדות, מסעדות, חוות חקלאיות אורגניות, בתי מלאכה ועוד שלל מוסדות שיאפשרו להם לשמור על אורך החיים הבריא ולחזקו.
כך שהקהילה כולה מתבססת אך ורק על צריכת אוכל טבעוני, צריכת רפואה אלטרנטיבית טבעית, לבוש אריגים טבעיים ונושמים וכמובן שמירה על הגוף והנפש על ידי מערך שימור הוליסטי הכולל 3 אימונים בשבוע לכל אחד מחברי הקהילה.


תיירות טבעונית? כן אצלנו...

בשנים האחרונות פתחה קהילת העבריים את שעריה לקהל המבקרים הנרחב אשר פוקד אותה כדרך קבע, הן בסיורים מודרכים חווייתיים והן בביקור בסדנאות השונות המתקיימות ב'כפר שומרי השלום' (סדנת ריקוד, סדנת תיפוף, סדנת בישול).
שכן, יחד עם עליית המודעות הגבוהה לאורך חיים בריא ונכון והאפשרות ליום כיף טבעי וממשי הביקור בקהילת העבריים בשנים האחרונות לאפשרות נבחרת ומתבקשת בקרב וועדי עובדים, מטיילים וחברות גדולות אשר כולם מתעניינים ומרותקים מדרכם המופלאה של התושבים.


רוצים לטייל באופן קצת שונה ואחר? לאפשר לעצמכם ולסביבתכם להכיר עוד אפשרויות טובות ובריאות? בואו לעשות שינוי בתפיסה, לרענן את אפשרויות המחייה ולהכיר דרך חיים בריאה, הרמונית ומתבקשת – בסיורים מודרכים או דרך סדנאות מרתקות ומיוחדות, תוכלו להכיר את רזי קהילת העבריים, לטייל ולאכול אוכל טבעוני יוצא מן הכלל.
יוצרים קשר עם נציגנו ומתאמים סיור מרתק, יום גיבוש מופלא או פעילות לאטרקציות בדרום עם 'טוויסט' מיוחד ונהנים מטיול חווייתי ומרתק שכמותו עוד לא יצא לכם להכיר !