להקת העבריים מדימונה

מוכנים לחוויה מוסיקלית ייחודית, שמחה ומרגשת?

ודאי ידעתם שקהילת העבריים מדימונה, היא מוסיקלית להפליא. האם ידעתם שלקהילה יש להקה ייצוגית שמציעה מופע אותנטי, שמח ומרגש בשלל סגנונות?

קהילה ברוכת כישרונות מוסיקליים

רבים בישראל וגם חובבי מוסיקה מהעולם יודעים שבני קהילת העבריים ניחנו בכישרונות מוסיקליים בולטים. השירה, הריקוד והנגינה הם חלק מסגנון החיים של הקהילה, אשר גם רואה במוסיקה כלי לביטוי רוחני, לחיבור ולהפצת השמחה האופיינית לה.
כישרונות לא מעטים צמחו בקהילה והגיעו לחשיפה אומנותית כלל ארצית ואף בינלאומית. אולם, הערוץ המוסיקלי הוותיק והמייצג ביותר של הקהילה, הוא לבטח להקת העבריים מדימונה.

רעננות ושמירה על גיוון ביצועים וסגנונות

הלהקה קיימת ומופיעה זה זמן רב, והיא שומרת על פופולריות ומוזמנת להופיע באירועים ובשמחות מסוגים שונים. למרות הוותק, הלהקה שומרת על רעננות; אחת התכונות המיוחדות של להקת העבריים מדימונה, היא העדכון המתמיד של התכנים, הסגנונות והביצועים שהלהקה מציעה בהופעותיה.
החזרות והיצירה מתקיימות באולפן בדימונה, שם עדין מרוכזת קהילת העבריים עד היום. באולפן מתכנסת הלהקה לעיבודים חדשים של שירים מוכרים וגם ליצירת חומרים מקוריים.

כל סוגי האירועים ובכל קצוות הארץ

להקת העבריים מדימונה הפכה מבוקשת בכל החוגים הישראליים: החל מפסטיבלים של קהילת העולים מצרפת, דרך מופעים לתיירים ועד למסיבות פרטיות אקסקלוסיביות, חתונות ואירועי עובדים.
רבות מהופעותיה של הלהקה התקיימו באילת. אמנם, תחילה, הופיעה הלהקה בכמה מוקדים עיקריים שבהם צברה פופולריות, אולם במהרה, בהתאם לביקוש, רישתה את הארץ בהופעות לאורכה ולרוחבה. כיום, הלהקה מופיעה לעתים קרובות במרכז הארץ, וגם בכל קצותיה.

גמישות בסגנונות: העיקר לרגש ולשמח

התמהיל המוסיקלי שמציעה הלהקה, מגוון, ומותאם לכל אירוע באופן אישי. הלהקה מבצעת הן מוסיקה עכשווית והן להיטים ישנים, בגרסאות מחודשות. נוסף על כך מציעה הלהקה מוסיקה מקורית אותנטית.
המיקוד של הלהקה הוא בסגנונות הנשמה והמוסיקה השחורה, אשר מבססים את ההופעה כמרגשת ונאמנה למקורות האפרו – אמריקאים.
יחד עם זאת, המגמה של הלהקה בעת האחרונה היא להציע מופע שמח, עדכני, עם להיטים עכשוויים שמחים ומקפיצים שמתאימים לכל אירוע של חגיגה אמיתית. המבצעים גמישים עד כדי כך, שבמופע החדש של הלהקה, חלק מהשירים הם מהזרם המזרחי.