אטרקציות במדבר

מדבר הינו מקום יבש וצחיח שומם ומרוחק, אך יחד עם זאת הוא מלא בעוצמה וכוח של טבע שונה ונבדל אשר מעניק עוצמה רבה והשראה לרבים ולו במבט בו או שהייה קצרה.
העבריים מכפר שומרי השלום בדימונה החליטו להפוך את המדבר שלהם לחוויית מגורים מיוחדת והשקיעו עמל רב על מנת ליצור משקים, מסעדות, תוצרים אורגניים, מפעל בגדים מיוחד, ועוד.. כאשר כל אלו מתבססים על עקרונות השיתוף, ההדדיות והנתינה ומובילים את הקהילה להצלחה ממשית בחיים טבעיים, הרמוניים ונינוחים.

 

סדנאות וסיורים שהם חוויה באטרקציות במדבר

בשנים האחרונות פתחה הקהילה העברית את שעריה בפני מבקרים והחלה לקיים אטרקציות במדבר עם ערך מוסף של חיים קהילתיים וסטנדרטים מוסריים גבוהים , אפשרויות חדשות לבילוי יומי וכמובן השראה למגוון חיים נרחב ובריא יותר. כאשר כל אלו באים לידי ביטוי במגוון פעילויות מיוחדות העומדות לרשות המבקרים, והן :
סדנת בישול – הכי כיף זה בישול ויותר כיף גם לאכול! באטרקציות במדבר של קהילת העבריים תיהנו מסדנאות בישול בהם תחוו ותטעמו עולם שלם של צבעים, ניחוחות וטעמים חדישים בבישול טבעוני בריא אשר הפרודוקטים המשמשים להכנתו גודלו כולם באופן אורגני על ידי חברי הקהילה.
סדנת תיפוף – סדנה בה המשתתפים מודרכים לתיפוף קבוצתי מרהיב וחווייתי על ידי מדריך מוביל בתחום הנגינה, בסדנה זו נוצרת הרמוניה משותפת אשר תורמת רבות לגיבוש חברתי והרמוני.
סדנת ריקוד – סדנא לגוף ולנשמה, בה יוכלו המבקרים ליהנות מקצב סוחף של מוזיקה אפריקאית מעוררת ובכך להשתחרר משגרת היום יום וליהנות מרוגע וחיבור לנפש.
סיורים – בהם תוכלו ליהנות ממידע נרחב והכירות מעמיקה עם כל רזי הקהילה העברית בדימונה, החל מההיסטוריה בגינה הגיעו מארה"ב לישראל וכלה בסיבות לדרך החיים האלטרנטיבית והבריאה בה בחרו.
סיורים קולינריים – הסיורים הקולינריים משלבים בתוכם את היכולת לשלב בין כל האטרקציות במדבר של הקהילה העברית, וכוללים : סיור מודרך בכל בתי המלאכה, החנויות והמסעדות לצד המוסדות והמבנים של הקהילה, הרצאות מרתקות ואפשרות למענה על שאלות בנוגע לאורך החיים בקהילת העבריים וכמובן שילוב של הסדנאות המופלאות המוצעות לאורחי הסיורים הללו (ריקוד, בישול, תיפוף).